Poznaj opinie naszych klientów

Referencje

Otrzymane referencje

"... Miło nam poinformować, że jakość lekcji jest na bardzo wysokim poziomie a w sposobie prowadzenia zajęć daje się zauważyć profesjonalizm i pełne zaangażowanie ze strony lektorów. Szkoła jest również pomocna w dokonywaniu tłumaczeń pisemnych oraz w telefonicznym kontakcie z dostawcami niemieckojęzycznymi. Dodatkowo cenimy ją za błyskawiczną pomoc w pilnych sprawach..."
Delta Automation Sp. z o.o.
20.11.2019
"...Miło nam poinformować, że jakość lekcji jest na bardzo wysokim poziomie. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem lektora. Firma Centrum Języków Obcych YOUNG, dzięki swojej elastyczności, rzetelności i otwartości zyskała u nas pełne zaufanie. Aktualnie CJO Young realizuje dla naszej firmy zajęcia z języka niemieckiego w systemie lekcji indywidualnych, dwóch grup stacjonarnych, oraz czterech grup zajęć realizowanych przez Skype. Z pełnym przekonaniem może\my polecić Państwu Centru Języków Obcych YOUNG jako solidnego partnera w nauczaniu języków obcych."
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
10.04.2018
"Z Centrum Języków Obcych "Young" Ryszard Michalski współpracujemy od października 20136 w zakresie organizacji zajęć indywidualnych z języka angielskiego dla wychowanków Świetlicy Specjalistycznej nr 2 MOPS w Katowicach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z tą szkołą. Lektorzy prowadzący zajęcia są osobami bardzo sympatycznymi i kompetentnymi, a prowadzone przez nich zajęcia są dla uczestników bardzo interesujące. Uczniowie chętnie biorą w nich udział i czynią szybkie postępy..."
Świetlica Specjalistyczna nr 2 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Katowice - Szopienice
14.09.2015
"...Wybór warunkujemy wieloletnim doświadczeniem szkoły w branży językowej oraz solidnością i elastycznością w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb firmy. Podczas naszej dotychczasowej współpracy Centrum Języków Obcych YOUNG przeprowadził dla naszej firmy zajęcia z języka niemieckiego w sześciu grupach na różnych poziomach językowych oraz konwersacje w charakterze zajęć indywidualnych. Wysoki poziom usług oraz elastyczność potwierdziły słuszność naszego wyboru..."

RW Swiss Automation Sp. z o.o.
18.03.2015
"...CJO YOUNG na nasze zlecenie zajęła się tłumaczeniem ustnym z języka niemieckiego na język polski podczas szkolenia pracowników z obsługi i konserwacji maszyny do cięcia metalu w filii w Dąbrowie Górniczej w łącznej ilości 48 godzin. Tłumacz Ryszard Michalski wywiązał się w powierzonego zlecenia profesjonalnie..."


ThyssenKrupp Energostal
03.03.2015
"... Wysoce cenimy sobie elastyczność w organizowaniu zajęć, indywidualne podejście do każdego uczestnika kursu oraz miłą atmosferę, w jakiej odbywają się zajęcia. W czasie trwania kursu szkoła dała się poznać jako firma solidna i profesjonalna...
Bez wahania poleciłabym usługi CJO "YOUNG" wszystkim firmom i instytucjom pragnącym szkolić swoich pracowników w znajomości języków obcych..."
RLS LEGAL & TAX ADVICE Sp. z o.o.
02.03.2015
"...W trakcie naszej dotychczasowej współpracy CJO "YOUNG" wykonało dla nas między innymi tłumaczenia ustne... podczas spotkania biznesowego w Monachium, język niemiecki, tłumaczenie podczas spotkania biznesowego w Polsce - język angielski. Powyższe tłumacznia były wykonane bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Podczas tłumaczenia ustego w Monachium Pan Ryszard Michalski wykazał się dodatkowo znajomością włownictwa technicznego w języku niemieckim, co jeszcze bardziej ułatwiło komunikację. Ponadto Pan Ryszard Michalski dokonuje dla naszej firmy tłumaczeń tekstów pisemnych, jak również kontaktuje się z naszymi niemieckimi partnerami telefonicznie w celu wyjaśnienia bieżących spraw. .."
All-Dent
15.02.2015
"...Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z tą szkołą. Lektor, Pani Małgorzata Wróbel jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną, a prowadzone przez nią zajęcia są dla uczestników bardzo interesujące. Uczniowie chętnie bior w nich udział i czynią szybkie postępy. .."


Świetlica Specjalistyczna nr 2 Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Katowice - Szopienice
08.09.2014
"Firma TAP Control potwierdza, że Centrum Języków Obcych "Young" zrealizowała dla nas w bieżącym roku cykl szkoleń z zakresu języka niemieckiego. Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości kursów prowadzonych przez Centrum Języków Obcych "Young". Kursy prowadzone są w sposób rzetelny, fachowy i dynamiczny. ... Szkolenie było realizowane profesjonalnie, terminowo i należycie."
TAP Control Mateusz Tamułka
26.09.2013
"W latach 2012-2013 Centrum Języków Obcych "Young" reprezentowane przez Pana Ryszarda Michalskiego przeprowadziło 3 edycje kursu języka niemieckiego dla 9 osób. Kurs języka niemieckiego miał na celu przygotowanie przyszłych pracowników do pracy na stanowisku elektryk w Niemczech... Przygotowanie metodyczne, doświadczenie oraz osobowość lektora sprawiło, że kursy owocowały dobrym przygotowaniem uczestników. Dzięki zaangażowaniu Pana Ryszarda i profesjonalizmowi 4 uczestników podjęło już pracę w Niemczech jako elektryk z solidnym podstawowym poziomem znajomości niemieckiego."
Work Express Sp. z o.o.
13.09.2013
"...Pan Ryszard Michalski był zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć i motywował kursanta do nauki. Materiały szkoleniowe były ciekawe i urozmaicone...a tematyka zajęć dostosowana do potrzeb uczestnika kursu...Wykazano się bardzo dużą elastycznością w dostosowaniu dnia i godziny zajęć do możliwości czasowych kursanta... Z całą pewnością mogę polecić Pana Ryszarda Michalskiego jako bardzo dobrego nauczyciela, a tym samym Centrum Języków Obcych YOUNG jako partnera szkoleniowego."
PACCOR Polska Sp. z o.o.
26.08.2013
"...Centrum Języków Obcych "Young, które prowadzi dla naszych pracowników kurs języka niemieckiego z elementami języka technicznego. Lektorem jest Pan Ryszard Michalski, który jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć i prowadzi je w sposób ciekawy i profesjonalny... Szczególnie cenimy sobie duże zaangażowanie lektora, który służy również pomocą przy tłumaczeniu tekstów technicznych, korespondencji mailowej oraz rozmów telefonicznych, wykazując się przy tym dużą elastycznością..."
DEMARKO KOMAREC Sp.J
07.03.2013
"od stycznia 2012r. korzystamy z usług Centrum Języków Obcych YOUNG Ryszard Michalski, które prowadzi zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego na różnym poziomie zaawansowania, zarówno z języka ogólnego jak i biznesowego... W dotychczasowym okresie szkoła dała się poznać jako solidny i profesjonalny partner. Szczególnie doceniamy duże zaangażowanie lektorów oraz ich indywidualne podejście do każdego ucznia..."
MONT s.c.
25.02.2013
"Centrum Języków Obcych YOUNG prowadzi od maja 2012r. kurs języka niemieckiego dla kadry kierowniczej...Program kursu uwzględnia zarówno język ogólny jak i biznesowy. Jesteśmy zadowoleni z organizacji i poziomu nauczania, oraz dogodnej formy nauczania - przyjazd lektora do firmy..."


CONTROL+REWORK SERVICE POLSKA Sp. z o.o.
22.02.2013
"Od maja 2011r. do czerwca 2012r. Pan Ryszard Michalski prowadził dla naszej firmy indywidualne zajęcia z języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Zajęcia były prowadzone zgodnie z harmonogramem, w sposób ciekawy i profesjonalny. Dodatkowym plusem był fakt, że lektor posługiwał się również językiem angielskim, co ułatwiało komunikację..."

S&T Polska Sp. z o.o.
05.02.2013
"Od stycznia 2012r. współpracujemy z Centrum Języków Obcych YOUNG, które prowadzi dla naszych pracowników kursy języka niemieckiego na poziomie podstawowym. Jesteśmy zadowolenia z dotychczasowej współpracy, a w szczególności z dogonej formy zajęć - dojazd lektorów do domów kursantów. Podczas naszej dotychczasowej współpracy ww.szkoła dała się poznać jako szkoła solidna i profesjonalna..."
SILS Centre Gliwice Sp. z o.o.
13.12.2012
"Korzystając z usług Szkoły Językowej CJO YOUNG, miałam przyjemność pracować z Panem Ryszardem Michalskim, który rzetelnie przygotowywał się do wszystkich zajęć, odznaczając się obowiązkowością i sumiennością przy jednoczesnym zachowaniu dobrej atmosfery. Doskonale potrafi dobrać materiały oraz tempo nauczania do poziomu i umiejętności ucznia. Otwarte podejście i duże zaangażowanie sprawiło, że Pan Michalski energicznie reagował na potrzeby ucznia. Dostrzegając efekty pracy Pana Ryszarda Michalskiego, z czystym sumieniem mogę zaświadczyć, że jest on godnym polecenia nauczycielem jęz. niemieckiego."
MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Spółka z o.o.
07.12.2012

Ty, również możesz dodać swoją opinię za pomocą poniższych serwisów

Będzie nam miło jeśli zechcesz się podzielić swoją opinią z innymi 🙂 Dziękujemy!